Accountmanagers

Met vragen over de advertentiemogelijkheden staat ons team van accountmanagers voor u klaar. Zij kunnen u informeren over onze verschillende uitgaven, de tarieven, de formaten en de aanleverspecificaties van uw materiaal. Neem hiervoor contact op met:




Jeanette Daams
Accountmanager
0314-729003
jeanette@werffmedia.nl




Wilco Koenders
Accountmanager
0314-729007
wilco@werffmedia.nl




Leontine Vriesen
Accountmanager
0314-729004
leontine@werffmedia.nl



Miriam Kuiper
Accountmanager
0314-729008
miriam@werffmedia.nl




Joyce Wagenaar
Accountmanager
0314-729009
joyce@werffmedia.nl







Directie

Onze directie adviseert u graag over de mogelijkheden om een uitgave voor uw organisatie te realiseren. Neem contact op met Jan Willem of Frank.


Jan Willem Maassen van den Brink
Commercieel directeur
0314-362505
janwillem@werffmedia.nl


Frank van der Werff
Algemeen directeur
0314-362505
frank@werffmedia.nl

Grafische studio

WerffMedia BV heeft een eigen grafische studio met drie ervaren vormgevers, waarvan Daan Scheerder al 20 jaar het kundig aanspreekpunt is. We beschikken over de modernste apparatuur en programmatuur en uiteraard over de energie en inspiratie om uw welkomstboekje, parkmagazine, promotiekrant of advertentie van een frisse vormgeving te voorzien. Vragen? Daan is u graag van dienst.



Daan Scheerder
Hoofd grafische studio
0314-729002
daan@werffmedia.nl




Nick Mos
Freelance Grafisch vormgever
0314-729009
nick@werffmedia.nl




René Floor
DTP-er
0314-729009
rene@werffmedia.nl


Administratie

Heeft u vragen van administratieve aard? Mail dan naar info@werffmedia.nl of bel ons. Wij staan u graag te woord.


 

Administratie
0314-362505
info@werffmedia.nl


Algemene gegevens en bezoekadres

  • WerffMedia BV
    Terborgseweg 44
    7005 BB Doetinchem
    0314-362505
    Bereikbaar
    ma. t/m do. van 9.00-17.00 uur
    vrijdag van 9.00-12.30 uur
  • www.werffmedia.nl
    info@werffmedia.nl
    IBAN NL56ABNA0466955030
    IBAN NL26INGB0000686506
    BIC ABNANL 2A
    BTW NL853650275B01
    KvK 59803274

Op al onze aanbiedingen en overeenkomsten strekkende tot levering van goederen en/of diensten door ons, zijn van toepassing onze Algemene Voorwaarden, gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel te Arnhem onder nummer 59803274. Onze Algemene Voorwaarden zijn hier in te zien.